..

..

Hakkımızda

Ranza Sepeti, gün geçtikçe modernleşen teknolojiyi takip ederek çocuklarınızın bedensel gelişimine katkı sağlayan kaliteli, dinamik, eğlenceli ve güzel tasarımlar üreterek yaşamın tüm renklerini evine getiriyor. Bunu yaparken enerjik ekibimiz ve güçlü teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Mobilya ve teknoloji alanındaki gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizi, kapasitemizi ve standartlarımızı sürekli geliştirmek, sektörel standartların üzerinde tutarak hizmet sağlamak ve sektöre yön veren bir marka olmak öncelikli hedefimizdir.

Özellikle sağlık konusunda farklılık ve farkındalık yaratarak birçok önemli satış noktasında tercih edilmek önceliklerimiz arasındadır.

Ranza Sepeti olarak öncelikli misyonumuz; başarılı çalışmalarımız ışığında yaşam alanlarına dair sağlıklı, doğal ve dayanıklı Ranza ve mobilya ürünleri üreterek müşterilerimize sunmaktır.

Dünya standartlarında kabul gören dayanıklı, antikansorejen ve doğal ürünlerimizin kusursuz olmasını hedefleyen firmamız, piyasaya sunduğu geniş ürün yelpazesiyle müşterilerden gelen talepleri en üst düzeyde karşılamayı amaç edinmiştir.

Ranza Sepeti Kalite Politikamız

  • Markamızın temel kalite politikasını belirleyen sağlıklı ve doğal ürün imajını koruyacak tüm gereklilikleri her zaman yerine getirmek.
  • Başarılı çalışmalarımız ve çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmak.
  • Taahhütlerimizle, hizmetlerimizle ve ürünlerimizle müşteri beklentilerini eksiksiz ve hızlı şekilde karşılamak.
  • Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, meslek içi eğitimlerle, deneyimli ve bilgili çalışanlarıyla, kalite sistemini sürekli iyileştirmek.
  • Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

Ranza Sepeti  faaliyet gösterdiğimiz pazarda, ihtiyaçları anlamak ve doğru çözümler üretmek, değer oluşturmak ranza ve mobilya alanında piyasa lideri olmak, öncelikli hedefimizdir hedefimize ulaşmamızda müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, satış sonrası destekle de müşterilerimizin güvenini kazanmak temel ilkelerimizdir.

Garanti

Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler 2 yıl garantilidir.

Teslimat

İstanbul içi 1.500 TL üzeri alışverişlerde, nakliye hizmeti ücretsiz.

Montaj

İstanbul içi sipariş gönderimlerinde, montaj hizmeti ücretsizdir.

İade

Aldığınız ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.